Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 16.11.2018.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,962375,819977,677573,924477,715473,924477,7154
AUSTRIJAATS10,00008,59020,00008,41840,00008,25000,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,955660,436361,917058,925461,947257,746961,9472
DANSKADKK115,449715,837716,225715,441816,233615,441816,2336
EMUEUR1115,9573118,2032120,4491115,8391120,5673115,8391120,5673
JAPANJPY10089,663591,915494,167389,617594,213389,617594,2133
KANADACAD177,206079,145181,084277,166581,123777,166581,1237
KINACNY114,412115,012615,613114,186915,838314,186915,8383
NEMACKADEM10,000060,43630,000059,22760,000058,04300,0000
NORVEŠKANOK111,998612,299912,601211,992412,607411,992412,6074
RUSKA FEDERACIJARUB11,45621,58281,67781,42451,70941,42451,7094
SADUSD1101,6281104,1805106,7329101,5760106,7850101,5760106,7850
ŠVAJCARSKACHF198,3733103,5508108,728397,8555109,246197,8555109,2461
ŠVEDSKASEK111,230411,512511,794611,224711,800311,224711,8003
VELIKA BRITANIJAGBP1125,4075133,4122141,4169124,7404142,0840124,7404142,0840

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: