Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 28.07.2017.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD180,137182,149884,162580,096184,203580,096184,2035
AUSTRIJAATS10,00008,75870,00008,58350,00008,41180,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM10,000061,62190,000060,389562,854359,181762,8543
DANSKADKK115,808716,205716,602715,800616,610815,800616,6108
EMUEUR1118,2320120,5219122,8118118,1115122,9323118,1115122,9323
JAPANJPY10090,598192,873595,148990,551795,195390,551795,1953
KANADACAD180,049882,060384,070880,008884,111880,008884,1118
KINACNY114,667815,279015,890214,438716,119314,438716,1193
NEMACKADEM10,000061,62190,000060,38950,000059,18170,0000
NORVEŠKANOK112,645612,963213,280812,639113,287312,639113,2873
RUSKA FEDERACIJARUB11,59421,73281,83681,55951,87141,55951,8714
SADUSD1100,5896103,1159105,6422100,5380105,6938100,5380105,6938
ŠVAJCARSKACHF1100,9308106,2429111,5550100,3995112,0863100,3995112,0863
ŠVEDSKASEK112,247912,555512,863112,241612,869412,241612,8694
VELIKA BRITANIJAGBP1131,5238134,8271138,1304131,4564138,1978131,4564138,1978

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: