Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 22.09.2017.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD176,990278,923880,857476,950780,896976,950780,8969
AUSTRIJAATS10,00008,65790,00008,48470,00008,31500,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM10,000060,91300,000059,694762,131358,500862,1313
DANSKADKK115,614216,006416,398615,606216,406615,606216,4066
EMUEUR1116,8719119,1355121,3991116,7528121,5182116,7528121,5182
JAPANJPY10086,878089,060091,242086,833591,286586,833591,2865
KANADACAD178,908780,890582,872378,868282,912878,868282,9128
KINACNY114,514015,118715,723414,287215,950214,287215,9502
NEMACKADEM10,000060,91300,000059,69470,000058,50080,0000
NORVEŠKANOK112,455712,768513,081312,449313,087712,449313,0877
RUSKA FEDERACIJARUB11,58241,72001,82321,54801,85761,54801,8576
SADUSD197,154999,5950102,035197,1051102,084997,1051102,0849
ŠVAJCARSKACHF197,7701102,9159108,061797,2555108,576397,2555108,5763
ŠVEDSKASEK112,192512,498712,804912,186212,811212,186212,8112
VELIKA BRITANIJAGBP1131,9445135,2583138,5721131,8768138,6398131,8768138,6398

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: