Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 21.09.2018.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD171,351973,143974,935971,315374,972571,315374,9725
AUSTRIJAATS10,00008,59050,00008,41870,00008,25030,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,958060,438761,919458,927761,949757,749161,9497
DANSKADKK115,458915,847216,235515,451016,243415,451016,2434
EMUEUR1115,9619118,2078120,4537115,8436120,5720115,8436120,5720
JAPANJPY10086,752788,931591,110386,708291,154886,708291,1548
KANADACAD175,828177,732579,636975,789279,675875,789279,6758
KINACNY114,070214,656515,242813,850415,462613,850415,4626
NEMACKADEM10,000060,43870,000059,22990,000058,04530,0000
NORVEŠKANOK112,012012,313712,615412,005912,621512,005912,6215
RUSKA FEDERACIJARUB11,39091,51181,60251,36061,63271,36061,6327
SADUSD197,8462100,3036102,761097,7960102,811297,7960102,8112
ŠVAJCARSKACHF199,3607104,5902109,819798,8377110,342798,8377110,3427
ŠVEDSKASEK111,149311,429311,709311,143611,715011,143611,7150
VELIKA BRITANIJAGBP1129,8555133,1169136,3783129,7890136,4448129,7890136,4448

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: