Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 21.02.2017.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD187,548289,747091,945887,503391,990787,503391,9907
AUSTRIJAATS10,00009,00120,00008,82120,00008,64480,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM10,000063,32850,000062,061964,595160,820764,5951
DANSKADKK116,252216,660417,068616,243917,076916,243917,0769
EMUEUR1121,5065123,8598126,2131121,3826126,3370121,3826126,3370
JAPANJPY100100,4700102,9933105,5166100,4185105,5681100,4185105,5681
KANADACAD186,899689,082191,264686,855091,309286,855091,3092
KINACNY116,317716,997617,677516,062717,932516,062717,9325
NEMACKADEM10,000063,32850,000062,06190,000060,82070,0000
NORVEŠKANOK113,654613,997514,340413,647614,347413,647614,3474
RUSKA FEDERACIJARUB11,85862,02022,14141,81822,18181,81822,1818
SADUSD1114,1476117,0145119,8814114,0891119,9399114,0891119,9399
ŠVAJCARSKACHF1110,5372116,3549122,1726109,9554122,7544109,9554122,7544
ŠVEDSKASEK112,735613,055513,375412,729113,381912,729113,3819
VELIKA BRITANIJAGBP1142,0637145,6317149,1997141,9909149,2725141,9909149,2725

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: