Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 30.03.2017.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD186,175188,339490,503786,130990,547986,130990,5479
AUSTRIJAATS10,00009,01030,00008,83010,00008,65350,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM10,000063,39220,000062,124364,660160,881864,6601
DANSKADKK116,250216,658317,066416,241817,074816,241817,0748
EMUEUR1121,6287123,9844126,3401121,5047126,4641121,5047126,4641
JAPANJPY100101,1514103,6919106,2324101,0996106,2842101,0996106,2842
KANADACAD184,324686,442488,560284,281388,603584,281388,6035
KINACNY116,051516,720317,389115,800717,639915,800717,6399
NEMACKADEM10,000063,39220,000062,12430,000060,88180,0000
NORVEŠKANOK113,200713,532213,863713,193913,870513,193913,8705
RUSKA FEDERACIJARUB11,86962,03222,15411,82902,19481,82902,1948
SADUSD1112,4877115,3129118,1381112,4301118,1957112,4301118,1957
ŠVAJCARSKACHF1109,8230115,6032121,3834109,2450121,9614109,2450121,9614
ŠVEDSKASEK112,653912,971713,289512,647413,296012,647413,2960
VELIKA BRITANIJAGBP1139,9038143,4175146,9312139,8321147,0029139,8321147,0029

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: