Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 20.07.2018.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD172,728674,555276,381872,691376,419172,691376,4191
AUSTRIJAATS10,00008,57910,00008,40750,00008,23940,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,879660,358461,837258,849461,867457,672461,8674
DANSKADKK115,449015,837016,225015,441116,232915,441116,2329
EMUEUR1115,8077118,0507120,2937115,6897120,4117115,6897120,4117
JAPANJPY10087,893890,101392,308887,848892,353887,848892,3538
KANADACAD174,473676,344078,214474,435478,252674,435478,2526
KINACNY114,317514,914115,510714,093815,734414,093815,7344
NEMACKADEM10,000060,35840,000059,15120,000057,96820,0000
NORVEŠKANOK112,007112,308712,610312,001012,616412,001012,6164
RUSKA FEDERACIJARUB11,45891,58581,68091,42721,71271,42721,7127
SADUSD198,7298101,2094103,689098,6792103,739698,6792103,7396
ŠVAJCARSKACHF196,2480101,3137106,379495,7414106,886095,7414106,8860
ŠVEDSKASEK111,088311,366811,645311,082611,651011,082611,6510
VELIKA BRITANIJAGBP1128,5968131,8266135,0564128,5309135,1223128,5309135,1223

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: