Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 18.01.2019.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD172,890074,720776,551472,852776,588772,852776,5887
AUSTRIJAATS10,00008,60300,00008,43090,00008,26230,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM159,043860,526762,009659,013562,039957,833262,0399
DANSKADKK115,471515,860116,248715,463616,256615,463616,2566
EMUEUR1116,1308118,3800120,6292116,0124120,7476116,0124120,7476
JAPANJPY10092,695295,023397,351492,647797,398992,647797,3989
KANADACAD176,375578,293780,211976,336480,251076,336480,2510
KINACNY114,715815,329015,942214,485916,172114,485916,1721
NEMACKADEM10,000060,52670,000059,31620,000058,12990,0000
NORVEŠKANOK111,872012,170212,468411,865912,474511,865912,4745
RUSKA FEDERACIJARUB11,43961,56481,65871,40831,69001,40831,6900
SADUSD1101,3602103,9059106,4516101,3083106,5035101,3083106,5035
ŠVAJCARSKACHF199,2946104,5206109,746698,7720110,269298,7720110,2692
ŠVEDSKASEK111,240111,522411,804711,234311,810511,234311,8105
VELIKA BRITANIJAGBP1131,6158134,9214138,2270131,5484138,2944131,5484138,2944

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: