Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 23.05.2018.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,931275,788077,644873,893377,682773,893377,6827
AUSTRIJAATS10,00008,58710,00008,41540,00008,24710,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,934660,414861,895058,904461,925257,726361,9252
DANSKADKK115,475915,864616,253315,468016,261215,468016,2612
EMUEUR1115,9160118,1611120,4062115,7979120,5243115,7979120,5243
JAPANJPY10088,707290,935193,163088,661793,208588,661793,2085
KANADACAD176,234378,148980,063576,195280,102676,195280,1026
KINACNY115,123215,753316,383414,886916,619714,886916,6197
NEMACKADEM10,000060,41480,000059,20650,000058,02240,0000
NORVEŠKANOK112,130012,434612,739212,123712,745512,123712,7455
RUSKA FEDERACIJARUB11,50691,63791,73621,47411,76891,47411,7689
SADUSD197,9572100,4174102,877697,9070102,927897,9070102,9278
ŠVAJCARSKACHF196,1400101,2000106,260095,6340106,766095,6340106,7660
ŠVEDSKASEK111,257511,540211,822911,251711,828711,251711,8287
VELIKA BRITANIJAGBP1131,4173134,7179138,0185131,3500138,0858131,3500138,0858

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: