Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 26.05.2017.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD179,487681,484083,480479,446983,521179,446983,5211
AUSTRIJAATS10,00008,92570,00008,74720,00008,57230,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM10,000062,79730,000061,541464,053260,310664,0532
DANSKADKK116,096116,500416,904716,087916,912916,087916,9129
EMUEUR1120,4872122,8208125,1544120,3644125,2772120,3644125,2772
JAPANJPY10095,926198,3353100,744595,8769100,793795,8769100,7937
KANADACAD179,287881,279183,270479,247183,311179,247183,3111
KINACNY115,339615,978816,618015,100016,857615,100016,8576
NEMACKADEM10,000062,79730,000061,54140,000060,31060,0000
NORVEŠKANOK112,703913,023013,342112,697413,348612,697413,3486
RUSKA FEDERACIJARUB11,77621,93062,04641,73752,08501,73752,0850
SADUSD1106,9366109,6223112,3080106,8817112,3629106,8817112,3629
ŠVAJCARSKACHF1106,9574112,5867118,2160106,3944118,7790106,3944118,7790
ŠVEDSKASEK112,297312,606112,914912,290912,921312,290912,9213
VELIKA BRITANIJAGBP1137,7938141,2545144,7152137,7231144,7859137,7231144,7859

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: