Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 26.01.2022.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD172,642974,467476,291972,605776,329172,605776,3291
AUSTRIJAATS10,00008,54520,00008,37430,00008,20680,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,646860,119761,592658,616761,622757,444461,6227
DANSKADKK115,408415,795416,182415,400516,190315,400516,1903
EMUEUR1115,3499117,5840119,8181115,2323119,9357115,2323119,9357
JAPANJPY10089,048391,284893,521389,002793,566989,002793,5669
KANADACAD180,550082,573084,596080,508784,637380,508784,6373
KINACNY115,791016,449017,107015,544317,353715,544317,3537
NEMACKADEM10,000060,11970,000058,91730,000057,73900,0000
NORVEŠKANOK111,357611,642811,928011,351711,933911,351711,9339
RUSKA FEDERACIJARUB11,21631,32211,40141,18991,42791,18991,4279
SADUSD1101,4534104,0014106,5494101,4014106,6014101,4014106,6014
ŠVAJCARSKACHF1107,6777113,3449119,0121107,1109119,5789107,1109119,5789
ŠVEDSKASEK110,956811,232011,507210,951211,512810,951211,5128
VELIKA BRITANIJAGBP1137,0899140,5330143,9761137,0197144,0463137,0197144,0463

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.