Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 24.09.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD171,285273,075574,865871,248674,902471,248674,9024
AUSTRIJAATS10,00008,54480,00008,37390,00008,20640,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,644060,116961,589858,614061,619857,441761,6198
DANSKADKK115,419915,807216,194515,412016,202415,412016,2024
EMUEUR1115,3444117,5784119,8124115,2268119,9300115,2268119,9300
JAPANJPY10088,480990,703192,925388,435592,970788,435592,9707
KANADACAD177,102579,039080,975577,063081,015077,063081,0150
KINACNY114,880615,500616,120614,648116,353114,648116,3531
NEMACKADEM10,000060,11690,000058,91450,000057,73620,0000
NORVEŠKANOK111,366811,652311,937811,361011,943611,361011,9436
RUSKA FEDERACIJARUB11,26571,37581,45831,23821,48591,23821,4859
SADUSD197,7066100,1605102,614497,6565102,664597,6565102,6645
ŠVAJCARSKACHF1102,8351108,2475113,6599102,2939114,2011102,2939114,2011
ŠVEDSKASEK111,315211,599411,883611,309411,889411,309411,8894
VELIKA BRITANIJAGBP1134,0554137,4222140,7890133,9866140,8578133,9866140,8578

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.