Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 22.07.2019.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD172,087373,897875,708372,050475,745272,087375,7083
AustrijaATS10,00008,55660,00008,38550,00000,00000,0000
BelgijaBEF1000,0000291,87330,00000,00000,00000,00000,0000
Bosna i HercegovinaBAM158,725360,200261,675158,695261,705258,725361,6751
DanskaDKK115,382615,768916,155215,374716,163115,382616,1552
EMUEUR1115,5043117,7414119,9785115,3866120,0962115,5043119,9785
FinskaFIM10,000019,80270,00000,00000,00000,00000,0000
FrancuskaFRF10,000017,94960,00000,00000,00000,00000,0000
GrckaGRD1000,000034,55360,00000,00000,00000,00000,0000
IrskaIEP10,0000149,50070,00000,00000,00000,00000,0000
ItalijaITL1000,00006,08080,00000,00000,00000,00000,0000
JapanJPY10094,821097,202599,584094,772499,632694,821099,5840
KanadaCAD178,389880,358682,327478,349682,367678,389882,3274
KinaCNY114,647515,257815,868114,418616,097014,647515,8681
KuvajtKWD10,0000344,47450,00000,00000,00000,00000,0000
LuksemburgLUF1000,0000291,87330,00000,00000,00000,00000,0000
NemackaDEM10,000060,20020,000058,99620,00000,00000,0000
NorveškaNOK111,943312,243312,543311,937212,549411,943312,5433
PortugalijaPTE1000,000058,72920,00000,00000,00000,00000,0000
Ruska FederacijaRUB11,53241,66571,76561,49911,79901,53241,7656
SADUSD1102,3770104,9482107,5194102,3245107,5719102,3770107,5194
ŠpanijaESP1000,000070,76400,00000,00000,00000,00000,0000
SrbijaRSD11,00001,00001,00001,00001,00001,00001,0000
ŠvajcarskaCHF1101,3541106,6885112,0229100,8206112,5564101,3541112,0229
ŠvedskaSEK110,906911,180811,454710,901311,460310,906911,4547
Velika BritanijaGBP1128,0026131,2174134,4322127,9370134,4978128,0026134,4322

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.