Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 18.06.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD172,380574,198476,016372,343476,053472,343476,0534
AUSTRIJAATS10,00008,54390,00008,37300,00008,20550,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,638560,111261,583958,608461,614057,436261,6140
DANSKADKK115,419915,807216,194515,412016,202415,412016,2024
EMUEUR1115,3335117,5673119,8011115,2160119,9186115,2160119,9186
JAPANJPY10087,433889,629791,825687,389091,870487,389091,8704
KANADACAD177,838379,793281,748177,798481,788077,798481,7880
KINACNY114,701115,313615,926114,471416,155814,471416,1558
NEMACKADEM10,000060,11120,000058,90900,000057,73080,0000
NORVEŠKANOK111,258311,541111,823911,252611,829611,252611,8296
RUSKA FEDERACIJARUB11,25381,36281,44461,22651,47181,22651,4718
SADUSD196,302798,7214101,140196,2534101,189496,2534101,1894
ŠVAJCARSKACHF1102,1296107,5048112,8800101,5920113,4176101,5920113,4176
ŠVEDSKASEK111,250311,532911,815511,244611,821211,244611,8212
VELIKA BRITANIJAGBP1133,9018137,2648140,6278133,8332140,6964133,8332140,6964

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.