Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 22.09.2020.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD170,337972,104573,871170,301973,907170,301973,9071
AUSTRIJAATS10,00008,54550,00008,37460,00008,20710,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,648860,121861,594858,618861,624857,446461,6248
DANSKADKK115,413715,800816,187915,405816,195815,405816,1958
EMUEUR1115,3538117,5880119,8222115,2362119,9398115,2362119,9398
JAPANJPY10093,303495,646797,990093,255598,037993,255598,0379
KANADACAD173,267275,107376,947473,229676,985073,229676,9850
KINACNY114,142214,731515,320813,921315,541713,921315,5417
NEMACKADEM10,000060,12180,000058,91930,000057,74090,0000
NORVEŠKANOK110,484510,747811,011110,479111,016510,479111,0165
RUSKA FEDERACIJARUB11,20461,30941,38801,17851,41421,17851,4142
SADUSD197,506999,9558102,404797,4569102,454797,4569102,4547
ŠVAJCARSKACHF1103,8184109,2825114,7466103,2720115,2930103,2720115,2930
ŠVEDSKASEK111,010411,286911,563411,004711,569111,004711,5691
VELIKA BRITANIJAGBP1124,9533128,0915131,2297124,8892131,2938124,8892131,2938

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.