Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 15.01.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,263575,103576,943573,225976,981173,225976,9811
AUSTRIJAATS10,00008,54500,00008,37410,00008,20660,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,645960,118861,591758,615861,621857,443561,6218
DANSKADKK115,416415,803616,190815,408516,198715,408516,1987
EMUEUR1115,3480117,5821119,8162115,2305119,9337115,2305119,9337
JAPANJPY10091,025693,311795,597890,978995,644590,978995,6445
KANADACAD174,617176,491178,365174,578878,403474,578878,4034
KINACNY114,372814,971715,570614,148315,795114,148315,7951
NEMACKADEM10,000060,11880,000058,91640,000057,73810,0000
NORVEŠKANOK111,108111,387111,666111,102411,671811,102411,6718
RUSKA FEDERACIJARUB11,21261,31801,39711,18621,42341,18621,4234
SADUSD194,458896,831299,203694,410499,252094,410499,2520
ŠVAJCARSKACHF1103,4671108,9127114,3583102,9225114,9029102,9225114,9029
ŠVEDSKASEK111,348811,633811,918811,343011,924611,343011,9246
VELIKA BRITANIJAGBP1129,1827132,4272135,6717129,1165135,7379129,1165135,7379

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.