Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 09.04.2021.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,477475,322877,168273,439777,205973,439777,2059
AUSTRIJAATS10,00008,54370,00008,37280,00008,20530,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,636760,109461,582158,606761,612157,434661,6121
DANSKADKK115,416315,803516,190715,408416,198615,408416,1986
EMUEUR1115,3301117,5638119,7975115,2125119,9151115,2125119,9151
JAPANJPY10088,102990,315692,528388,057792,573588,057792,5735
KANADACAD176,614078,538280,462476,574780,501776,574780,5017
KINACNY114,464015,066715,669414,238015,895414,238015,8954
NEMACKADEM10,000060,10940,000058,90720,000057,72910,0000
NORVEŠKANOK111,367611,653111,938611,361811,944411,361811,9444
RUSKA FEDERACIJARUB11,17911,28161,35851,15341,38411,15341,3841
SADUSD196,340398,7599101,179596,2909101,228996,2909101,2289
ŠVAJCARSKACHF1101,4125106,7500112,0875100,8788112,6213100,8788112,6213
ŠVEDSKASEK111,262811,545711,828611,257111,834311,257111,8343
VELIKA BRITANIJAGBP1132,2609135,5827138,9045132,1931138,9723132,1931138,9723

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.