Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 22.10.2021.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,731575,583377,435173,693777,472973,693777,4729
AUSTRIJAATS10,00008,54520,00008,37430,00008,20680,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,647360,120261,593158,617261,623257,444961,6232
DANSKADKK115,411815,798916,186015,403916,193915,403916,1939
EMUEUR1115,3508117,5849119,8190115,2332119,9366115,2332119,9366
JAPANJPY10086,490888,663090,835286,446490,879686,446490,8796
KANADACAD179,849781,855183,860579,808783,901579,808783,9015
KINACNY115,161315,793016,424714,924416,661614,924416,6616
NEMACKADEM10,000060,12020,000058,91780,000057,73940,0000
NORVEŠKANOK111,798712,095012,391311,792612,397411,792612,3974
RUSKA FEDERACIJARUB11,30811,42181,50711,27961,53551,27961,5355
SADUSD198,6447101,1222103,599798,5941103,650398,5941103,6503
ŠVAJCARSKACHF1104,6423110,1498115,6573104,0916116,2080104,0916116,2080
ŠVEDSKASEK111,465211,753212,041211,459412,047011,459412,0470
VELIKA BRITANIJAGBP1136,1149139,5335142,9521136,0452143,0218136,0452143,0218

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: