Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 26.11.2020.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD170,770772,548174,325570,734474,361870,734474,3618
AUSTRIJAATS10,00008,54480,00008,37390,00008,20640,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,644160,117061,589958,614161,619957,441861,6199
DANSKADKK115,409815,796816,183815,401916,191715,401916,1917
EMUEUR1115,3447117,5787119,8127115,2271119,9303115,2271119,9303
JAPANJPY10092,134394,448396,762392,087196,809592,087196,8095
KANADACAD173,955875,813277,670673,917977,708573,917977,7085
KINACNY114,408815,009215,609614,183715,834714,183715,8347
NEMACKADEM10,000060,11700,000058,91460,000057,73630,0000
NORVEŠKANOK110,891411,164911,438410,885811,444010,885811,4440
RUSKA FEDERACIJARUB11,19791,30211,38021,17191,40631,17191,4063
SADUSD196,142598,5572100,971996,0933101,021196,0933101,0211
ŠVAJCARSKACHF1103,2154108,6478114,0802102,6722114,6234102,6722114,6234
ŠVEDSKASEK111,311711,595811,879911,305911,885711,305911,8857
VELIKA BRITANIJAGBP1128,7295131,9626135,1957128,6635135,2617128,6635135,2617

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: