Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 21.07.2017.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD179,871381,877383,883379,830483,924279,830483,9242
AUSTRIJAATS10,00008,76530,00008,59000,00008,41820,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM10,000061,66870,000060,435362,902159,226662,9021
DANSKADKK115,819916,217216,614515,811816,622615,811816,6226
EMUEUR1118,3218120,6135122,9052118,2012123,0258118,2012123,0258
JAPANJPY10090,339792,608694,877590,293494,923890,293494,9238
KANADACAD180,323982,341384,358780,282884,399880,282884,3998
KINACNY114,714015,327115,940214,484116,170114,484116,1701
NEMACKADEM10,000061,66870,000060,43530,000059,22660,0000
NORVEŠKANOK112,566712,882313,197912,560213,204412,560213,2044
RUSKA FEDERACIJARUB11,61801,75871,86421,58281,89941,58281,8994
SADUSD1101,1680103,7089106,2498101,1162106,3016101,1162106,3016
ŠVAJCARSKACHF1103,5543109,0045114,4547103,0093114,9997103,0093114,9997
ŠVEDSKASEK112,298712,607612,916512,292412,922812,292412,9228
VELIKA BRITANIJAGBP1131,2274134,5232137,8190131,1601137,8863131,1601137,8863

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: