Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 22.02.2018.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,273875,114176,954473,236276,992073,236276,9920
AUSTRIJAATS10,00008,58170,00008,41010,00008,24190,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,897660,376861,856058,867461,886257,690161,8862
DANSKADKK115,465215,853616,242015,457316,249915,457316,2499
EMUEUR1115,8432118,0868120,3304115,7251120,4485115,7251120,4485
JAPANJPY10087,380589,575191,769787,335791,814587,335791,8145
KANADACAD173,913175,769577,625973,875377,663773,875377,6637
KINACNY114,527615,132915,738214,300615,965214,300615,9652
NEMACKADEM10,000060,37680,000059,16930,000057,98590,0000
NORVEŠKANOK111,904012,203012,502011,897912,508111,897912,5081
RUSKA FEDERACIJARUB11,55931,69491,79661,52541,83051,52541,8305
SADUSD193,798396,154198,509993,750298,558093,750298,5580
ŠVAJCARSKACHF197,2455102,3637107,481996,7337107,993796,7337107,9937
ŠVEDSKASEK111,535411,825112,114811,529512,120711,529512,1207
VELIKA BRITANIJAGBP1130,4424133,7185136,9946130,3755137,0615130,3755137,0615

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: