Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 22.11.2017.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD174,613876,487778,361674,575578,399974,575578,3999
AUSTRIJAATS10,00008,63080,00008,45820,00008,28900,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM10,000060,72230,000059,507961,936858,317761,9368
DANSKADKK115,566315,957316,348315,558416,356215,558416,3562
EMUEUR1116,5060118,7625121,0190116,3873121,1378116,3873121,1378
JAPANJPY10087,960590,169792,378987,915592,423987,915592,4239
KANADACAD177,250679,190881,131077,211081,170677,211081,1706
KINACNY114,673315,284715,896114,444016,125414,444016,1254
NEMACKADEM10,000060,72230,000059,50790,000058,31770,0000
NORVEŠKANOK112,017212,319012,620812,011012,627012,011012,6270
RUSKA FEDERACIJARUB11,57211,70881,81131,53791,84551,53791,8455
SADUSD198,6401101,1175103,594998,5896103,645498,5896103,6454
ŠVAJCARSKACHF196,9698102,0735107,177296,4595107,687596,4595107,6875
ŠVEDSKASEK111,699911,993712,287511,693912,293511,693912,2935
VELIKA BRITANIJAGBP1130,7299134,0132137,2965130,6629137,3635130,6629137,3635

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: