Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 06.04.2020.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD163,725165,325666,926163,692566,958763,725166,9261
AustrijaATS10,00008,54100,00008,37020,00000,00000,0000
BelgijaBEF1000,0000291,34230,00000,00000,00000,00000,0000
Bosna i HercegovinaBAM158,618560,090761,562958,588461,593058,618561,5629
DanskaDKK115,345915,731316,116715,338016,124615,345916,1167
EMUEUR1115,2942117,5272119,7602115,1767119,8777115,2942119,7602
FinskaFIM10,000019,76670,00000,00000,00000,00000,0000
FrancuskaFRF10,000017,91690,00000,00000,00000,00000,0000
GrckaGRD1000,000034,49070,00000,00000,00000,00000,0000
IrskaIEP10,0000149,22880,00000,00000,00000,00000,0000
ItalijaITL1000,00006,06980,00000,00000,00000,00000,0000
JapanJPY10097,299399,7430102,186797,2494102,236697,2993102,1867
KanadaCAD174,708676,584978,461274,670378,499574,708678,4612
KinaCNY114,697615,310015,922414,468016,152114,697615,9224
KuvajtKWD10,0000351,24690,00000,00000,00000,00000,0000
LuksemburgLUF1000,0000291,34230,00000,00000,00000,00000,0000
NemackaDEM10,000060,09070,000058,88890,00000,00000,0000
NorveškaNOK110,025410,277210,529010,020310,534110,025410,5290
PortugalijaPTE1000,000058,62230,00000,00000,00000,00000,0000
Ruska FederacijaRUB11,29361,40611,49051,26551,51861,29361,4905
SADUSD1105,9690108,6304111,2918105,9146111,3462105,9690111,2918
ŠpanijaESP1000,000070,63530,00000,00000,00000,00000,0000
SrbijaRSD11,00001,00001,00001,00001,00001,00001,0000
ŠvajcarskaCHF1105,5500111,1053116,6606104,9945117,2161105,5500116,6606
ŠvedskaSEK110,394910,656010,917110,389610,922410,394910,9171
Velika BritanijaGBP1129,5309132,7841136,0373129,4645136,1037129,5309136,0373

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: