Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 14.05.2021.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD173,321775,163277,004773,284177,042373,284177,0423
AUSTRIJAATS10,00008,54420,00008,37330,00008,20580,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,639960,112761,585558,609961,615557,437761,6155
DANSKADKK115,417815,805016,192215,409916,200115,409916,2001
EMUEUR1115,3364117,5702119,8040115,2188119,9216115,2188119,9216
JAPANJPY10086,623688,799290,974886,579291,019286,579291,0192
KANADACAD177,956679,914581,872477,916681,912477,916681,9124
KINACNY114,488615,092315,696014,262215,922414,262215,9224
NEMACKADEM10,000060,11270,000058,91040,000057,73220,0000
NORVEŠKANOK111,369611,655211,940811,363811,946611,363811,9466
RUSKA FEDERACIJARUB11,20831,31341,39221,18211,41851,18211,4185
SADUSD194,894797,278099,661394,846199,710094,846199,7100
ŠVAJCARSKACHF1102,0761107,4485112,8209101,5388113,3582101,5388113,3582
ŠVEDSKASEK111,299711,583511,867311,293911,873111,293911,8731
VELIKA BRITANIJAGBP1133,2362136,5825139,9288133,1679139,9971133,1679139,9971

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: