Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 30.07.2021.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD171,278073,068274,858471,241574,894971,241574,8949
AUSTRIJAATS10,00008,54390,00008,37300,00008,20550,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,638360,111061,583758,608261,613857,436061,6138
DANSKADKK115,415915,803116,190315,408016,198215,408016,1982
EMUEUR1115,3330117,5668119,8006115,2155119,9181115,2155119,9181
JAPANJPY10088,152590,366592,580588,107392,625788,107392,6257
KANADACAD177,527579,474681,421777,487781,461577,487781,4615
KINACNY114,705415,318115,930814,475616,160614,475616,1606
NEMACKADEM10,000060,11100,000058,90880,000057,73060,0000
NORVEŠKANOK111,013811,290411,567011,008111,572711,008111,5727
RUSKA FEDERACIJARUB11,24121,34911,43001,21421,45701,21421,4570
SADUSD196,537498,9620101,386696,4880101,436196,4880101,4361
ŠVAJCARSKACHF1103,6456109,1006114,5556103,1001115,1011103,1001115,1011
ŠVEDSKASEK111,268911,551911,834911,263111,840711,263111,8407
VELIKA BRITANIJAGBP1134,6085137,9892141,3699134,5395141,4389134,5395141,4389

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: