Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 03.03.2021.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD174,148876,011177,873474,110877,911474,110877,9114
AUSTRIJAATS10,00008,54500,00008,37410,00008,20660,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,645660,118561,591458,615561,621557,443261,6215
DANSKADKK115,420315,807616,194915,412416,202815,412416,2028
EMUEUR1115,3475117,5816119,8157115,2300119,9332115,2300119,9332
JAPANJPY10088,832791,063893,294988,787293,340488,787293,3404
KANADACAD175,129977,016878,903775,091478,942275,091478,9422
KINACNY114,448315,050315,652314,222515,878114,222515,8781
NEMACKADEM10,000060,11850,000058,91610,000057,73780,0000
NORVEŠKANOK111,195911,477111,758311,190211,764011,190211,7640
RUSKA FEDERACIJARUB11,21071,31601,39501,18441,42131,18441,4213
SADUSD194,927597,311699,695794,878899,744494,878899,7444
ŠVAJCARSKACHF1100,9969106,3125111,6281100,4653112,1597100,4653112,1597
ŠVEDSKASEK111,314711,598911,883111,308911,888911,308911,8889
VELIKA BRITANIJAGBP1132,3421135,6659138,9897132,2743139,0575132,2743139,0575

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: