Kursna lista

Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 25.04.2018.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD171,498673,294375,090071,461975,126771,461975,1267
AUSTRIJAATS10,00008,59060,00008,41880,00008,25040,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,958560,439361,920158,928361,950357,749761,9503
DANSKADKK115,481415,870216,259015,473416,267015,473416,2670
EMUEUR1115,9630118,2090120,4550115,8448120,5732115,8448120,5732
JAPANJPY10086,545388,718990,892586,500990,936986,500990,9369
KANADACAD173,480475,325977,171473,442877,209073,442877,2090
KINACNY114,726315,339915,953514,496216,183614,496216,1836
NEMACKADEM10,000060,43930,000059,23050,000058,04590,0000
NORVEŠKANOK111,916912,216212,515511,910812,521611,910812,5216
RUSKA FEDERACIJARUB11,44301,56851,66261,41171,69401,41171,6940
SADUSD194,379596,749999,120394,331299,168694,331299,1686
ŠVAJCARSKACHF193,660298,5897103,519293,1673104,012193,1673104,0121
ŠVEDSKASEK111,075111,353311,631511,069511,637111,069511,6371
VELIKA BRITANIJAGBP1131,8464135,1578138,4692131,7789138,5367131,7789138,5367

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: