Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 19.11.2019.

Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AustralijaAUD170,313672,079673,845670,277673,881670,313673,8456
AustrijaATS10,00008,53780,00008,36700,00000,00000,0000
BelgijaBEF1000,0000291,23180,00000,00000,00000,00000,0000
Bosna i HercegovinaBAM158,596260,067961,539658,566261,569658,596261,5396
DanskaDKK115,335215,720316,105415,327316,113315,335216,1054
EMUEUR1115,2504117,4826119,7148115,1329119,8323115,2504119,7148
FinskaFIM10,000019,75920,00000,00000,00000,00000,0000
FrancuskaFRF10,000017,91010,00000,00000,00000,00000,0000
GrckaGRD1000,000034,47770,00000,00000,00000,00000,0000
IrskaIEP10,0000149,17210,00000,00000,00000,00000,0000
ItalijaITL1000,00006,06750,00000,00000,00000,00000,0000
JapanJPY10095,241797,6337100,025795,1929100,074595,2417100,0257
KanadaCAD178,335180,302582,269978,294982,310178,335182,2699
KinaCNY114,488015,091715,695414,261715,921714,488015,6954
KuvajtKWD10,0000349,23480,00000,00000,00000,00000,0000
LuksemburgLUF1000,0000291,23180,00000,00000,00000,00000,0000
NemackaDEM10,000060,06790,000058,86650,00000,00000,0000
NorveškaNOK111,345411,630311,915211,339511,921111,345411,9152
PortugalijaPTE1000,000058,60010,00000,00000,00000,00000,0000
Ruska FederacijaRUB11,52601,65871,75821,49281,79141,52601,7582
SADUSD1103,4148106,0121108,6094103,3618108,6624103,4148108,6094
ŠpanijaESP1000,000070,60850,00000,00000,00000,00000,0000
SrbijaRSD11,00001,00001,00001,00001,00001,00001,0000
ŠvajcarskaCHF1101,7675107,1237112,4799101,2319113,0155101,7675112,4799
ŠvedskaSEK110,729210,998711,268210,723711,273710,729211,2682
Velika BritanijaGBP1134,0557137,4226140,7895133,9870140,8582134,0557140,7895

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju: