Beogradske priče kroz foto-objektiv

06.07.2018.
Beogradske priče kroz foto-objektiv

Pisac Momo Kapor je rekao da Beograd ne voli da pozira, da se mrda i da uvek ispadne kao neko drugo mesto. Kako Beograd izgleda na fotografijama Facebook grupe „Moj Beograd dušu ima“, prikazuje novootvorena izložba fotografija, u KomBank Art holu, Trg Politika 1.

 

Izložba „Beogradske priče“ predstavlja 66 priča ovekovečenih na fotografijama 23 autora, članova Facebook grupe koja trenutno ima 45 hiljada članova. Grupa je formirana zahvaljujući osnivaču Miodragu Grujiću, sa ciljem da okupi ljude koji vole i poštuju naš grad i žele da tu svoju ljubav podele.

 

„Fejsbuk grupa „Moj Beograd dušu ima“ okuplja ljude dobre volje, kojima je Beograd u srcu i koji svoju ljubav nesebično dele sa drugima kroz prelepe fotografije. Svojim fotografijama svakodnevno sa ponosom predstavljamo Beograd, njegove ulice, ljude, znamenitosti i mnogo detalja koji naš grad čine onim što jeste, grad sa dušom.

Ova izložba je naš doprinos da svima pokažemo koliko volimo  Beograd i da sa ponosom kažemo: Moj Beograd dušu ima“, rekao je Miodrag Grujić.

Izložba „Beogradske priče“ otvorena je do 26. jula, svakog dana od 8 do 20 časova. Ulaz u KomBank hol se ne naplaćuje.

Arhiva vesti